Популярные разделы форума:
Главная | Форум | Трекер | Day/Night(beta) Игры | Фильмы | Сериалы | Софт
Разделы
Интересное
0day рекомендует
Viber
(мессенджер)
Telegram
(мессенджер)
Google Chrome
(браузер)
Mozilla Firefox
(браузер)
Opera
(браузер)
CleanMyMac X
(клинер для Mac OS)
TeamViewer
(удалённое управление)
Skype
(общение)
ESET NOD32
(антивирус)
ESET Smart Security
(защита)
Acronis True Image
(бекап)
Total Commander
(файл-менеджер)
Microsoft Office 2019 (Win)
(офисный пакет)
Microsoft Office 2019 (OS X)
(офисный пакет)
DAEMON Tools
(эмулятор образов)
ACDSee
(смотрелка картинок)
Adobe Reader
(pdf читалка)
µTorrent
(torrent качалка)
AIMP
(аудиоплеер)
Media Player Classic
(видеоплеер)
K-Lite Codec Pack
(кодеки)
WinRAR
(архиватор)
ССleaner
(очистка системы)
Меню
Увага! Запрошуємо спільноту до телеграм-канала
Шановні користувачі! Запрошуємо вас до офіційного телеграм-канала 0day.kiev.ua community. Тут ви зможете поспілкуватися одне з одним та дізнатися про останні новини щодо роботи ресурса, поставити запитання до адміністрації, тощо. Перейти до телеграм-канала можна відсканувавши QR-код або натиснувши на посилання: @zeroday_ua

Middle-earth: Shadow of Mordor + Shadow of War (2014-2017) Багатомовна версія [Repack] | Игры

«Середзем'я: Тіні Мордора» – гра нового покоління, події якої відбуваються у знаменитому Середзем'ї. Вас чекає захоплююча історія про помсту та спокуту. Виконайте роль слідопиту Таліона, чия сім'я загинула від рук прислужників Саурона. Таліон і сам не уникнув жорстокої долі, проте Дух помсти повернув його до життя і наділив надприродними силами. Тепер слідопиту, що повернувся з мертвих, належить вирушити в глибини Мордора, щоб виконати клятву і знищити тих, хто зруйнував його життя. Згодом йому відкриється правда про те, що за Дух повернув його у світ, він дізнається про кільця влади і воює зі своїм ворогом.

У грі «Середзем'я: Тіні війни» вам доведеться підпорядкувати собі силу нового Кільця Влади і битися з моторошними і могутніми супротивниками - у тому числі з назгулами і навіть самим владикою Сауроном. Нова пригода у відкритому світі стане абсолютно унікальною завдяки вдосконаленій системі заклятих ворогів. Зміни, спричинені діями гравця, торкнуться всього ігрового світу, в якому від ваших рішень та вчинків залежатиме буквально все – від ландшафту до персонажів.

Події гри продовжують сюжет першого розділу серії і відносяться до періоду часу між «Хоббітом» та «Володарем кілець». На вас чекає ще більш насичений світ, населений відважними героями та підступними лиходіями, що невпинно дивує численними пам'ятками, несподіваними ворогами та індивідуальним підходом до оповіді.

Трекер 2023-05-23 13:38:02 | автор: Ontowko


Сайт не предоставляет электронные версии произведений, а занимается лишь коллекционированием и каталогизацией ссылок, присылаемых и публикуемых на форуме нашими читателями. Если вы являетесь правообладателем какого-либо представленного материала и не желаете чтобы ссылка на него находилась в нашем каталоге, свяжитесь с нами и мы удалим её